PIVNÍ TURISTIKA, czech beer tourism

pivovary, pivní akce, pivní lázně

pivní turistika, na pivo, pivo, czech beer tourism, Tschechisches Bier Tourismus, pivní fanda, pivní soutěže, pivní stezky, pivní lázně, pivní pivovarské muzeum, pivostezky, pivovary, minipivovary, pivní akce, pivotéky, pivní místa, pivní turisti

Pivovarská muzea

Pivní turistika zahrnuje také poznávání rozdílů mezi dobou minulou a současnou. Poznejte historii českého piva a zjistěte, jak se během let vyvíjelo a co všechno se změnilo. Nasajte atmosféru starých časů, kdy byl v každé malé vesnici alespoň jeden pivovar. Vraťte se o několik desetiletí nazpět a dozvíte se, které nástroje a pomůcky používali naši předci pro vaření tradičního zlatavého moku. Zajímejte se o minulost českého národního pokladu.

Přehled pivovarských muzeí v České republice:

 

 

✓ = přidělen status OVĚŘENO

Nenašli jste zde Vaše pivovarské muzeum? Dejte návštěvníkům tohoto webu příležitost k tomu, aby se o Vás dozvěděli. Kontaktujte nás nebo rovnou vyplňte tento registrační formulář za účelem propagace Vašeho pivovarského muzea.

Nevidíte tady pivovarské muzeum, o kterém víte, že existuje, ale není uvedeno v našem seznamu? Kontaktujte jeho majitele a povězte mu o naší stránce. Pomůžete mu tak získat další spokojené zákazníky.