PIVNÍ TURISTIKA, czech beer tourism

pivovary, pivní akce, pivní lázně

pivní turistika, na pivo, pivo, czech beer tourism, Tschechisches Bier Tourismus, pivní fanda, pivní soutěže, pivní stezky, pivní lázně, pivní pivovarské muzeum, pivostezky, pivovary, minipivovary, pivní akce, pivotéky, pivní místa, pivní turisti

Pivostezky

Pivostezky patří mezi stále oblíbenější lákadla pivního cestovního ruchu. Jsou budovány za účelem společné propagace pivovarnictví a propojení míst s charakteristickou pivní tématikou. V souvislosti s novelou silničního zákona utrpěly pivostezky velkou ránu, ale na své atraktivitě, i díky neustále se rozšiřující nabídce nealkoholických piv, rozhodně nic neztratily. Web PIVNITURISTIKA.CZ jednoznačně patří mezi podporovatele výstavby pivostezek. Spatřujeme v nich dosud málo využitý potenciál, díky kterému by bylo možné popularitu pivní turistiky jako takové ještě dramaticky zvýšit.

V současné chvíli pracujeme na této části stránky a připravujeme pro vás jednoduchý přehled pivních stezek, které můžete v rámci návštěvy pivních míst využít. Pivní turistika totiž také zahrnuje aktivní výlety na kole. Informace o pivostezkách v jednotlivých krajích i s Vaší pomocí postupně doplňujeme, prosíme tedy o strpení. Nyní můžete níže vybírat z dostupných informací v rámci jednotlivých krajů.

Klikněte na vybraný kraj a vyberte si z nabídky tu pivostezku, o které se chcete dozvědět něco víc.