PIVNÍ TURISTIKA, czech beer tourism

pivovary, pivní akce, pivní lázně

pivní turistika, na pivo, pivo, czech beer tourism, Tschechisches Bier Tourismus, pivní fanda, pivní soutěže, pivní stezky, pivní lázně, pivní pivovarské muzeum, pivostezky, pivovary, minipivovary, pivní akce, pivotéky, pivní místa, pivní turisti

O webu

Chtěli byste vědět, kde můžete ochutnat nový druh piva či pivo domácí výroby? Toužíte po exkurzi v některém z mnoha českých pivovarů? Děláte si zálusk na pivní akce? Hodláte návštěvu pivovaru nebo přidružené hospůdky spojit s návštěvou jiných, turisticky zajímavých míst? Zajímá Vás historie piva? Chcete si odpočinout v pivních lázních? Dychtíte po své první várce zlatavého moku? Nebo jen hledáte zajímavé tipy na to, jak strávit slunečnou sobotu či neděli a osvěžit se naším kvalitním národním mokem? Pak jste správně zavítali na stránky www.pivnituristika.cz.

Pivní cestovní ruch představuje novou, dynamicky se rozvíjející formu zážitkového gastronomického cestovního ruchu. Jeho účastníci jsou motivováni k vyhledávání nových zážitků, které se v mnohém odlišují od všedních dnů. Český národní nápoj slouží jako hlavní podnět při poznávání jedinečných míst spojených s pivním cestovním ruchem a přidružených turistických zážitků. Tím přitahuje k producentům piva pozornost nových návštěvníků a podporuje rozvoj národní kultury.

Tyto stránky byly založeny za účelem propagace pivovarnictví a poznávání nejen přírodních krás v rámci celé České republiky. Naší snahou je vytvořit jednotný informační systém, který bude poskytovat podrobný přehled aktivit pivního cestovního ruchu v České republice jak pro domácí, tak zahraniční návštěvníky. Věříme, že na našich stránkách naleznete inspiraci k tomu, abyste spojili příjemné s užitečným, a budete se na tato místa v naší zemi také rádi vracet.

Nyní se můžete vrátit na stránku O nás nebo můžete pokračovat ve čtení kliknutím na Náš příběh. Nebráníme vám ani v tom, abyste klikli tamkoliv jinam. Rádi bychom vám však doporučili jednu věc. Nezůstávejte dlouho na této stránce. Portál PIVNÍ TURISTIKA je totiž plný zajímavého obsahu a tak by byla škoda, abyste trávili svůj čas čtením těch stejných řádků pořád dokola. Dejte si doušek svého oblíbeného piva a pokračujte ve čtení!