PIVNÍ TURISTIKA, czech beer tourism

pivovary, pivní akce, pivní lázně

pivní turistika, na pivo, pivo, czech beer tourism, Tschechisches Bier Tourismus, pivní fanda, pivní soutěže, pivní stezky, pivní lázně, pivní pivovarské muzeum, pivostezky, pivovary, minipivovary, pivní akce, pivotéky, pivní místa, pivní turisti

O nás

Vítáme Vás na stránce věnované pivní turistice!

Kde začít?

Všem pivním turistům vřele doporučujeme přečíst si více informací o tomto webu a o našem příběhu.

Jak to udělat? Ze všeho nejdřív popadněte do rukou české pivo. Pokud žádné nemáte, zeptejte se své manželky, manžela, tchýně, souseda nebo šéfa. Nebojte se, možná vám pomohou. V případě, že ani u nich s pivem nepochodíte, ukažte jim náš portál a motivujte je k návštěvě některého z pivních míst. Jednoho dne se vám odmění za to, že jste jim ukázali zdroj velmi cenných informací. A třeba vám nakonec přivezou to vaše vysněné pivo a vy tak budete moci pokračovat ve čtení této stránky.

Nechcete čekat a toužíte vědět víc o webu s názvem PIVNÍ TURISTIKA hned teď? V tom případě neváhejte a pokračujte. Podívejte se na pivní mapu, projděte si přehledné seznamy pivovarů, pivních akcí, pivovarských muzeí, pivních lázní atd. Naplánujte si svůj výlet, vydejte se do vytipovaných míst a ochutnávejte pravé české pivo. Nyní si vyberte, zda se chcete dozvědět něco o webu, který propaguje český pivní cestovní ruch nebo o našem příběhu, jež je spojen s jednou neobvyklou rodinnou tradicí.

Portál PIVNÍ TURISTIKA rozhodně doporučuje si přečíst obě části. Pokud vás nezajímá historie ani informace, které byste měli vědět, abyste pochopili účel našeho webu, posuňte kurzor do horní části stránky a klikněte na tu část menu, která je vám nejvíce sympatická. Máte pravděpodobně velkou žížeň a potřebujete najít nejbližší pivní místo, kde si s radostí pochutnáte na kvalitním českém pivu. Pusťte se do toho!

Nemáte-li žízeň, otestujte si své zeměpisné znalosti kliknutím na odkaz, který vás přesměruje na interaktivní pivní mapu. Avšak buďte pozorní, vaše počínání a veškerý pohyb v pivní mapě totiž sleduje váš učitel zeměpisu.