PIVNÍ TURISTIKA, czech beer tourism

pivovary, pivní akce, pivní lázně

pivní turistika, na pivo, pivo, czech beer tourism, Tschechisches Bier Tourismus, pivní fanda, pivní soutěže, pivní stezky, pivní lázně, pivní pivovarské muzeum, pivostezky, pivovary, minipivovary, pivní akce, pivotéky, pivní místa, pivní turisti

Kurzy vaření piva

Představte si, že máte možnost si pod dohledem zkušených sládků uvařit své vlastní pivo! Pro většinu z Vás pravděpodobně neodolatelná nabídka. Využijte této příležitosti! Naučte se tradiční způsob vaření piva, poznejte správné a důležité kroky v rámci celého varného procesu a překvapte Vaše blízké a přátele tím, že jim nabídnete své vlastní pivo. Posledním krokem pak už bude vymyslet jen úderný název pro Váš pěnivý mok.

Zvolte si z nabídky kurz, který se Vám nejvíc líbí:

 

✓ = přidělen status OVĚŘENO

Nenašli jste zde Váš kurz vaření piva? Dejte všem vaření chtivým nadšencům a návštěvníkům tohoto webu příležitost k tomu, aby se o Vás dozvěděli. Kontaktujte nás, nebo rovnou vyplňte tento registrační formulář za účelem propagace Vašeho kurzu vaření piva. Spousta budoucích pivovarníků čeká na Vaši nabídku!

Nevidíte tady kurz vaření piva, o kterém víte, že existuje, ale není uveden v našem seznamu? Kontaktujte jeho organizátory a povězte jim o naší stránce. Pomůžete jim tak získat další spokojené zákazníky.